Instön Invest AS
Org.nr. 888 968 032AksjeselskapHolding- og investeringsselskaperAndre egeninvesteringsselskaperAktiv
Skarvaveien 106, 1350 Lommedalen
Instön Invest AS er et aksjeselskap i Lommedalen i Bærum, stiftet 12. november 2005. Selskapet driver med andre egeninvesteringsselskaper. Styrets leder er Per Heyerdahl Arnoldsen.
Fakta om Instön Invest AS
- Styreleder
- Per Heyerdahl Arnoldsen (f. 1957)
- Stiftet
- Kommune
- Bærum
- Største eiere (2025)
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning1,8 mill. krÅrsregnskap 2025
Driftsresultat765 320 kr+3 419 % mot 2024
Årsresultat1,9 mill. kr+34,6 % mot 2024
Egenkapital9,4 mill. kr+14,1 % mot 2024
AnsatteUnder 5
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 834 | |
| Driftsresultat | 765 | −23 |
| Resultat før skatt | 2 235 | 1 463 |
| Årsresultat | 1 859 | 1 381 |
| Sum eiendeler | 10 022 | 9 180 |
| Egenkapital | 9 389 | 8 230 |
| Gjeld | 634 | 950 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Endring av styre · Styret: leder Per Heyerdahl Arnoldsen, 1 medlem
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Selskapets formål er å drive revisjonsvirksomhet, forretningsdrift av enhver art, herunder industrivirksomhet samt eiendomsforvaltning.
- Juridisk navn
- INSTÖN INVEST AS
- Org.nr.
- 888 968 032
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 12.11.2005
- Registrert
- 26.11.2005
- Bransje
- Andre egeninvesteringsselskaper 64.323
- Ansatte
- Under 5 ansatte
- Aksjekapital
- 100 000 kr
- Forretningsadresse
- Skarvaveien 106, 1350 LommedalenÅpne i kart
- Postadresse
- c/o Stiansen & Co AS, Postboks 174, 1378 Nesbru
- Kommune
- Bærum
- Telefon
- 67 56 21 12
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 834 | ||
| Driftsresultat | 765 | −23 | −6 |
| Resultat før skatt | 2 235 | 1 463 | 1 564 |
| Årsresultat | 1 859 | 1 381 | 1 512 |
| Sum eiendeler | 10 022 | 9 180 | 9 640 |
| Egenkapital | 9 389 | 8 230 | 8 849 |
| Gjeld | 634 | 950 | 791 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler10 mill. kr
Anleggsmidler3 %323 000 kr
Omløpsmidler97 %9,7 mill. kr
Egenkapital og gjeld10 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %100 000 kr
Opptjent egenkapital93 %9,3 mill. kr
Langsiktig gjeld2 %158 288 kr
Kortsiktig gjeld5 %475 317 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 1 834 | |
| Sum driftskostnader | 1 068 | 23 |
| Lønnskostnader | 798 | 0 |
| Driftsresultat | 765 | −23 |
| Finansinntekter | 1 756 | 1 486 |
| Finanskostnader | 287 | 0 |
| Netto finans | 1 470 | 1 486 |
| Resultat før skatt | 2 235 | 1 463 |
| Årsresultat | 1 859 | 1 381 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 41,7 % | ||
| Egenkapitalandel | 93,7 % | 89,7 % | 91,8 % |
| Likviditetsgrad 1 | 20,41 | 9,41 | 11,68 |
| Totalkapitalrentabilitet | 26,3 % | 15,6 % | 18,8 % |
Roller
Nå · 3 · Tidligere · 1
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Per Heyerdahl Arnoldsen | 1957 |
| Styremedlem | Lena Marie Charlotte Lindgren Arnoldsen | 1957 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Stico Consult AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Kontaktperson | Per Heyerdahl Arnoldsen | 1957 | til 09.03.2026 |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Per Heyerdahl Arnoldsen (født 1957) | 1 000 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetInstön Invest AS888 968 032
- Forretningsadresse
- Skarvaveien 106, 1350 Lommedalen
Underenheter1
- Sted
- Lommedalen
Historikk
29 hendelser siden 2005
- 2026
- 2025
- 2024
Endring av styre
Styret: leder Per Heyerdahl Arnoldsen, 1 medlem
Hele kunngjøringen
Endring av forretningsadresse
Kommune 3024 Bærum → 3201 Bærum
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
Revisjon av årsregnskap
Hele kunngjøringen
Endring av revisor
Hele kunngjøringen
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 0219 Bærum → 3024 Bærum
Hele kunngjøringen
- 2019
- 2018
- 2017
Lignende bedrifter
Holding- og investeringsselskaper i Bærum, nærmest i omsetning
Prieta AS1,9 mill. kromsetning 2025ASLybergs Assuranse AS1,9 mill. kromsetning 2025AS3T Holding AS1,9 mill. kromsetning 2025ASKB Gundersen AS1,8 mill. kromsetning 2025ASArt Advice AS1,8 mill. kromsetning 2025ASFiona IV AS1,9 mill. kromsetning 2025ASPTH Invest AS1,8 mill. kromsetning 2025ASWhite Shoes Invest AS1,8 mill. kromsetning 2025AS
Holding- og investeringsselskaper i BærumAlle selskaper i Bærum