Tannregulering Flotte 28 AS
Aktiv- Org.nr.827 506 702
- Aksjeselskap
- Tannleger
- Nord-Aurdal
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Under 5 ansatte
Tannregulering Flotte 28 AS er et aksjeselskap i Fagernes i Nord-Aurdal, stiftet 22. juli 2021. Selskapet driver med tannlegetjenester. Daglig leder er Careen Springmann, og styrets leder er Reiner Reinhold Franke.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2021–2025
Siste hendelser
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Nye vedtekter · Endring av vedtektsdato
- Endring av foretaksnavn · Flotte 28 AS → Tannregulering Flotte 28 AS
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
Støtte og tilskudd
9 tildelinger
| År | Giver | Formål | Ordning | Beløp |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 10 098,68 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 9 919,11 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 9 920,12 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 23 221,63 kr |
| 2026 | SKATTEETATEN | Regionalstøtte | Skatte- eller avgiftsfritak | 10 470,51 kr |
Lignende bedrifter
Tannleger i Nord-Aurdal, nærmest i omsetning
- Tannlegene Masdal ASTannleger · Fagernes, Nord-Aurdal6,7 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2021–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | |||||
| 5 034 | 4 440 | 4 263 | 3 015 | 50 | |
| 2 060 | 1 431 | 1 430 | 1 363 | −214 | |
| EBITDA | 1 398 | ||||
| Resultat før skatt | 2 196 | 1 414 | 1 421 | 1 358 | −214 |
| 1 713 | 1 103 | 1 105 | 1 049 | −162 | |
| Balanse | |||||
| 5 597 | 4 038 | 2 929 | 1 325 | 973 | |
| 4 770 | 3 105 | 2 002 | 898 | −152 | |
| 827 | 934 | 926 | 428 | 1 125 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | |||||
| Driftsmargin | 40,9 % | 32,2 % | 33,5 % | 45,2 % | −428 % |
| Egenkapitalandel | 85,2 % | 76,9 % | 68,4 % | 67,8 % | −15,6 % |
| Likviditetsgrad 1 | 6,18 | 3,73 | 2,47 | 2,82 | 6,91 |
| Totalkapitalrentabilitet | 45,6 % | 41,1 % | 67,2 % | 118,6 % | −22 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler5,6 mill. kr
Anleggsmidler9 %487 190 kr
Omløpsmidler91 %5,1 mill. kr
Egenkapital og gjeld5,6 mill. kr
Innskutt egenkapital1 %30 000 kr
Opptjent egenkapital85 %4,7 mill. kr
Kortsiktig gjeld15 %826 843 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 5 034 | 4 440 |
| Sum driftskostnader | 2 975 | 3 009 |
| Lønnskostnader | 1 818 | 1 842 |
| Driftsresultat | 2 060 | 1 431 |
| Finansinntekter | 138 | 0 |
| Finanskostnader | 1 | 17 |
| Netto finans | 137 | −17 |
| Resultat før skatt | 2 196 | 1 414 |
| Årsresultat | 1 713 | 1 103 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Careen Springmann | 1982 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Reiner Reinhold Franke | 1968 | |
| Styremedlem | Careen Springmann | 1982 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Admento AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Reiner Reinhold Franke (født 1968) | 15 | |
| Careen Springmann (født 1982) | 15 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetTannregulering Flotte 28 AS827 506 702
- Forretningsadresse
- Garlivegen 16, 2900 Fagernes
Underenheter1
- Sted
- Fagernes
Historikk
9 hendelser siden 2021
- 2026
- 2025
- 2024
Endring av foretaksnavn
Flotte 28 AS → Tannregulering Flotte 28 AS
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
Endring av forretningsadresse
Garlivegen 14 → Garlivegen 16, Fagernes
Hele kunngjøringen
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen