Mavi Xxix AS
Org.nr. 827 074 462AksjeselskapAktiv
c/o SpareBank 1 SMN, Søndre gate 4, 7011 TrondheimDel av Mavi XV AS
Mavi Xxix AS er et aksjeselskap i Trondheim, stiftet 6. april 2021. Styrets leder er Rune Malvik.
Fakta om Mavi Xxix AS
- Styreleder
- Rune Malvik (f. 1964)
- Stiftet
- Kommune
- Trondheim
- Største eiere (2025)
- Mavi XV AS100 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning0 kr0 kr mot 2024
Driftsresultat−343 662 kr−90,7 % mot 2024
Årsresultat−3,7 mill. kr+29,5 % mot 2024
Egenkapital39 mill. kr+476 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −344 | −180 |
| Resultat før skatt | −3 711 | −5 174 |
| Årsresultat | −3 711 | −5 265 |
| Sum eiendeler | 131 813 | 137 861 |
| Egenkapital | 39 334 | −10 466 |
| Gjeld | 92 479 | 148 327 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Nye vedtekter · Vedtektsdato
- Endring av kapital · Kapital 30 000 kr → 330 000 kr
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
Konsernstruktur
Del av et konsern: Mavi XV AS eier 100 %.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Kjøp og salg av aksjer og dertil hørende aktiviteter, herunder ytelse av konsulenttjenester i den forbindelse.
- Juridisk navn
- MAVI XXIX AS
- Org.nr.
- 827 074 462
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 06.04.2021
- Registrert
- 06.05.2021
- Bransje
- Uoppgitt i Brønnøysundregistrene
- Aksjekapital
- 330 000 kr
- Forretningsadresse
- c/o SpareBank 1 SMN, Søndre gate 4, 7011 TrondheimÅpne i kart
- Kommune
- Trondheim
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −344 | −180 | −57 | −41 | −7 |
| Resultat før skatt | −3 711 | −5 174 | −7 979 | 3 970 | −7 |
| Årsresultat | −3 711 | −5 265 | −8 314 | 3 101 | −7 |
| Sum eiendeler | 131 813 | 137 861 | 145 733 | 57 346 | 30 |
| Egenkapital | 39 334 | −10 466 | −5 201 | 3 113 | 12 |
| Gjeld | 92 479 | 148 327 | 150 933 | 54 233 | 18 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler132 mill. kr
Anleggsmidler26 %35 mill. kr
Omløpsmidler74 %97 mill. kr
Egenkapital og gjeld132 mill. kr
Innskutt egenkapital41 %54 mill. kr
Opptjent egenkapital−11 %−14 mill. kr
Kortsiktig gjeld70 %92 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 344 | 180 |
| Lønnskostnader | 0 | |
| Driftsresultat | −344 | −180 |
| Finansinntekter | 7 683 | 8 188 |
| Finanskostnader | 11 050 | 13 182 |
| Netto finans | −3 367 | −4 994 |
| Resultat før skatt | −3 711 | −5 174 |
| Årsresultat | −3 711 | −5 265 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 29,8 % | −7,6 % | −3,6 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,05 | 1,8 | 2,6 |
| Totalkapitalrentabilitet | 5,4 % | 5,7 % | 1,7 % |
Roller
Nå · 3
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Rune Malvik | 1964 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Revisor | Pricewaterhousecoopers AS | |
| Regnskapsfører | Sparebank 1 Regnskapshuset SMN AS |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Mavi XV AS | 30 |
Organisasjon
Historikk
11 hendelser siden 2021
- 2026
- 2025
- 2024
- 2023
Endring av revisor
Ny revisor: Pricewaterhousecoopers AS
Hele kunngjøringen
Varsel om tvangsoppløsning
Hele kunngjøringen
Endring av forretningsadresse
Søndre gate 4 → c/o SpareBank 1 SMN Søndre gate 4, Trondheim
Hele kunngjøringen
- 2022
- 2021
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen