Ci Holding AS
Aktiv- Org.nr.825 804 722
- Aksjeselskap
- Eiendomsutvikling
- Bærum
- Ikke registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
Ci Holding AS er et aksjeselskap i Fornebu i Bærum, stiftet 12. august 2020. Selskapet driver med kjøp og salg av egen fast eiendom. Styrets leder er Christian Iversen.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2020–2025
Siste hendelser
- Endring av forretningsadresse · c/o Christian Iversen Regattaveien 79, 1364 Fornebu → c/o Christian Iversen Per Waalers vei 13, 1360 Fornebu
- Omsetningen økte · 965 507 kr → 8 581 643 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
Lignende bedrifter
Eiendomsutvikling i Bærum, nærmest i omsetning
- Andenæs Eiendom ASEiendomsutvikling · Sandvika, Bærum8,6 mill. kromsetning 2025
- Hove Home Vest ASEiendomsutvikling · Lysaker, Bærum8,7 mill. kromsetning 2025
- Bygdøynes Horisont ASEiendomsutvikling · Sandvika, Bærum8,4 mill. kromsetning 2025
- Billingstad Bolig ASEiendomsutvikling · Høvik, Bærum8,3 mill. kromsetning 2025
- Hushovd Utvikling ASEiendomsutvikling · Snarøya, Bærum8,8 mill. kromsetning 2025
- Clearvision Holding ASEiendomsutvikling · Snarøya, Bærum7,8 mill. kromsetning 2025
- Beco ASEiendomsutvikling · Snarøya, Bærum9,5 mill. kromsetning 2025
- Fremme Utvikling ASEiendomsutvikling · Sandvika, Bærum7,4 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2020–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 8 582 | 966 | 8 652 | 5 121 | 5 055 | 19 439 | |
| 8 446 | 912 | 8 589 | 4 913 | 4 825 | 19 314 | |
| EBITDA | 4 915 | |||||
| Resultat før skatt | 8 067 | 584 | 8 646 | 4 766 | 4 791 | 19 314 |
| 8 275 | −58 | 8 967 | 3 707 | 4 733 | 19 294 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Balanse | ||||||
| 34 030 | 29 104 | 32 414 | 24 208 | 27 294 | 24 027 | |
| 27 049 | 22 774 | 26 468 | 18 894 | 22 220 | 18 987 | |
| 6 981 | 6 331 | 5 946 | 5 314 | 5 074 | 5 040 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 98,4 % | 94,5 % | 99,3 % | 95,9 % | 95,5 % | 99,4 % |
| Egenkapitalandel | 79,5 % | 78,3 % | 81,7 % | 78,1 % | 81,4 % | 79 % |
| Likviditetsgrad 1 | 4,85 | 4,72 | 5,41 | 4,91 | 5,34 | 4,74 |
| Totalkapitalrentabilitet | 26,8 % | 3,1 % | 30,7 % | 19,2 % | 18,8 % | 80,4 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler34 mill. kr
Anleggsmidler1 %200 000 kr
Omløpsmidler99 %34 mill. kr
Egenkapital og gjeld34 mill. kr
Innskutt egenkapital16 %5,3 mill. kr
Opptjent egenkapital64 %22 mill. kr
Langsiktig gjeld0 %4 149 kr
Kortsiktig gjeld21 %7 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 8 582 | 966 |
| Sum driftskostnader | 135 | 53 |
| Driftsresultat | 8 446 | 912 |
| Finansinntekter | 18 | 37 |
| Finanskostnader | 397 | 366 |
| Netto finans | −379 | −328 |
| Resultat før skatt | 8 067 | 584 |
| Årsresultat | 8 275 | −58 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Christian Iversen | 1983 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | Crowe Partner Revisjon AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Christian Iversen (født 1983) | 5 000 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetCi Holding AS825 804 722
- Forretningsadresse
- c/o Christian Iversen, Per Waalers vei 13, 1360 Fornebu
Underenheter1
- Sted
- Fornebu
Historikk
13 hendelser siden 2020
- 2026
Endring av forretningsadresse
c/o Christian Iversen Regattaveien 79, 1364 Fornebu → c/o Christian Iversen Per Waalers vei 13, 1360 Fornebu
Hele kunngjøringen
- 2025
- 2024
Ny adresse
Regattaveien 79, 1364, Fornebu → c/o Christian Iversen, Regattaveien 79, 1364, FORNEBU
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
Endring av forretningsadresse
c/o Christian Iversen Arnstein Arnebergs vei 4, 1366 Lysaker → c/o Christian Iversen Regattaveien 79, 1364 Fornebu
Hele kunngjøringen