M-Solution AS
Aktiv- Org.nr.825 395 172
- Aksjeselskap
- Reparasjon og installasjon av maskiner
- Skien
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
M-Solution AS er et aksjeselskap i Skien, stiftet 15. juni 2020. Selskapet driver med reparasjon og vedlikehold av maskiner. Styrets leder er Vegard Ønvik Stokke.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2020–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Omsetningen økte · 2 205 392 kr → 3 088 809 kr
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Endring av forretningsadresse · Kommune 3807 Skien → 4003 Skien
Lignende bedrifter
Reparasjon og installasjon av maskiner i Skien, nærmest i omsetning
- Pless Industri ASReparasjon og installasjon av maskiner · Skien2,6 mill. kromsetning 2025
- Øyvind Steinhaug ASReparasjon og installasjon av maskiner · Skien3,7 mill. kromsetning 2025
- Em Service ASReparasjon og installasjon av maskiner · Skien2,1 mill. kromsetning 2025
- Marumen ASReparasjon og installasjon av maskiner · Skien1,4 mill. kromsetning 2025
- Telemark Motor Service ASReparasjon og installasjon av maskiner · Skien1,3 mill. kromsetning 2025
- Vimab ASReparasjon og installasjon av maskiner · Skien5,2 mill. kromsetning 2025
- Kjær Plate og Serviceverksted ASReparasjon og installasjon av maskiner · Skien1 mill. kromsetning 2025
- Trommedalsjordet Vest Eiendom ASReparasjon og installasjon av maskiner · Skien819 321 kromsetning 2025
Omsetning 2020–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 3 141 | 3 089 | 2 205 | 607 | 143 | 25 | |
| 204 | 96 | 310 | 106 | −14 | −3 | |
| EBITDA | 220 | 28 | −3 | |||
| Resultat før skatt | 153 | 63 | 302 | 105 | −14 | −3 |
| 129 | 60 | 213 | 85 | −14 | −3 | |
| 0 | 0 | |||||
| Balanse | ||||||
| 963 | 1 186 | 1 096 | 642 | 421 | 37 | |
| 501 | 372 | 311 | 98 | 13 | 27 | |
| 462 | 814 | 784 | 544 | 408 | 9 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 6,5 % | 3,1 % | 14,1 % | 17,5 % | −9,8 % | −12 % |
| Egenkapitalandel | 52 % | 31,4 % | 28,4 % | 15,3 % | 3,1 % | 73 % |
| Likviditetsgrad 1 | 2,85 | 0,87 | 0,66 | 0,31 | 0,17 | 0,44 |
| Totalkapitalrentabilitet | 19,5 % | 8,8 % | 36 % | 19,9 % | −6,1 % | −8,1 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler963 317 kr
Anleggsmidler43 %417 924 kr
Omløpsmidler57 %545 393 kr
Egenkapital og gjeld963 317 kr
Innskutt egenkapital3 %30 000 kr
Opptjent egenkapital49 %471 190 kr
Kortsiktig gjeld20 %191 675 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 3 141 | 3 089 |
| Sum driftskostnader | 2 938 | 2 993 |
| Lønnskostnader | 47 | 10 |
| Driftsresultat | 204 | 96 |
| Finansinntekter | 6 | 5 |
| Finanskostnader | 57 | 38 |
| Netto finans | −51 | −33 |
| Resultat før skatt | 153 | 63 |
| Årsresultat | 129 | 60 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Vegard Ønvik Stokke | 1987 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Viken Accounting Solutions AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Vegard Ønvik Stokke (født 1987) | 1 000 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetM-Solution AS825 395 172
- Forretningsadresse
- Motjernvegen 11, 3740 Skien
Underenheter1
- Sted
- Skien
Historikk
9 hendelser siden 2020
- 2026
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3807 Skien → 4003 Skien
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen