Performance Kampsportsenter AS
Aktiv- Org.nr.825 291 652
- Aksjeselskap
- Kurs og opplæring
- Arendal
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Under 5 ansatte
Performance Kampsportsenter AS er et aksjeselskap i Arendal, stiftet 14. mai 2020. Selskapet driver med undervisning innenfor idrett og rekreasjon. Daglig leder er Daniel Enberg Larsen, og styrets leder er Daniel Enberg Larsen.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2020–2025
Siste hendelser
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024 · Omsetningen økte 2 556 896 kr → 3 547 392 kr
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Nytt årsregnskap · 2021 → 2022
- Nytt årsregnskap · 2020 → 2021
Lignende bedrifter
Kurs og opplæring i Arendal, nærmest i omsetning
- Arendal Yogastudio ASKurs og opplæring · Arendal1,7 mill. kromsetning 2025
- Bølgen Dansestudio ASKurs og opplæring · Arendal5,3 mill. kromsetning 2025
- Bailine Helse- og Smertekontroll ASKurs og opplæring · His, Arendal1,1 mill. kromsetning 2025
- Seier ASKurs og opplæring · Nedenes, Arendal1 mill. kromsetning 2025
- Agder Kulturakademi ASKurs og opplæring · Arendal804 901 kromsetning 2025
- DR. Gunhild ASKurs og opplæring · Færvik, Arendal668 378 kromsetning 2025
- Ersk Holding ASKurs og opplæring · Arendal415 058 kromsetning 2025
- Ptstudio.No Avd. Arendal ASKurs og opplæring · Arendal382 946 kromsetning 2025
Omsetning 2020–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 3 373 | 3 547 | 2 557 | 2 345 | 2 395 | 2 167 | |
| 1 115 | 1 663 | 843 | 706 | 658 | 742 | |
| EBITDA | 856 | 727 | 755 | |||
| Resultat før skatt | 1 111 | 1 649 | 818 | 684 | 644 | 739 |
| 866 | 1 285 | 637 | 533 | 502 | 576 | |
| Balanse | ||||||
| 1 596 | 1 557 | 1 643 | 1 717 | 1 784 | 1 054 | |
| 909 | 893 | 678 | 742 | 808 | 306 | |
| 687 | 663 | 965 | 975 | 976 | 748 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | 33,1 % | 46,9 % | 33 % | 30,1 % | 27,5 % | 34,2 % |
| Egenkapitalandel | 57 % | 57,4 % | 41,3 % | 43,2 % | 45,3 % | 29 % |
| Likviditetsgrad 1 | 2,09 | 2,11 | 2,17 | 2,34 | 2,51 | 1,15 |
| Totalkapitalrentabilitet | 70,8 % | 104 % | 50,5 % | 40,3 % | 46,4 % | 70,3 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler1,6 mill. kr
Anleggsmidler10 %157 742 kr
Omløpsmidler90 %1,4 mill. kr
Egenkapital og gjeld1,6 mill. kr
Innskutt egenkapital2 %30 000 kr
Opptjent egenkapital55 %879 199 kr
Kortsiktig gjeld43 %687 193 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 3 373 | 3 547 |
| Sum driftskostnader | 2 258 | 1 885 |
| Lønnskostnader | 822 | 540 |
| Driftsresultat | 1 115 | 1 663 |
| Finansinntekter | 0 | |
| Finanskostnader | 4 | 13 |
| Netto finans | −4 | −13 |
| Resultat før skatt | 1 111 | 1 649 |
| Årsresultat | 866 | 1 285 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Daniel Enberg Larsen | 1989 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Daniel Enberg Larsen | 1989 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Regnskapsfører | Aider AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Daniel Enberg Larsen (født 1989) | 30 000 |
Organisasjon
Enheter
HovedenhetPerformance Kampsportsenter AS825 291 652
- Forretningsadresse
- Stoaveien 3, 4848 Arendal
Underenheter1
- Sted
- Arendal
- Ansatte
- Under 5
Historikk
7 hendelser siden 2020
- 2026
- 2025
Nytt årsregnskap
2023 → 2024 · Omsetningen økte 2 556 896 kr → 3 547 392 kr
Hele kunngjøringen
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen