P2 Bygg AS
Stenrødveien 58, 1784 HaldenDel av Til Invest AS
P2 Bygg AS er et aksjeselskap i Halden, stiftet 25. april 2018. Selskapet driver med oppføring av bygninger. Daglig leder er Tom Edmund Pedersen, og styrets leder er Inger-Lise Røstadli.
Fakta om P2 Bygg AS
- Daglig leder
- Tom Edmund Pedersen (f. 1964)
- Styreleder
- Inger-Lise Røstadli (f. 1966)
- Stiftet
- Bransje
- Byggentreprenører i Halden
- Kommune
- Halden
- Største eiere (2025)
- Til Invest AS100 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning4 mill. kr−18,4 % mot 2024
Driftsresultat392 910 kr−29,3 % mot 2024
Årsresultat297 822 kr−31,4 % mot 2024
Egenkapital1,3 mill. kr−21,6 % mot 2024
AnsatteUnder 5
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 4 031 | 4 940 |
| Driftsresultat | 393 | 555 |
| Resultat før skatt | 392 | 557 |
| Årsresultat | 298 | 434 |
| Sum eiendeler | 2 370 | 2 965 |
| Egenkapital | 1 256 | 1 603 |
| Gjeld | 1 114 | 1 362 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Omsetningen falt · 4 940 467 kr → 4 030 953 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
Konsernstruktur
Del av et konsern: Til Invest AS eier 100 %.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025
Verdt å merke seg
- Omsetningen falt 18,4 % i 2025
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Bygg- og anleggsvirksomhet, samt kjøp, salg og utleie av utstyr og byggevarer samt investeringer i tilknyttet virksomhet.
- Juridisk navn
- P2 BYGG AS
- Org.nr.
- 820 862 392
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 25.04.2018
- Registrert
- 16.05.2018
- Bransje
- Oppføring av bygninger 41.000
- Daglig leder
- Tom Edmund Pedersen (f. 1964)
- Ansatte
- Under 5 ansatte
- Aksjekapital
- 100 000 kr
- Forretningsadresse
- Stenrødveien 58, 1784 HaldenÅpne i kart
- Kommune
- Halden
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 4 031 | 4 940 | 4 095 | 3 406 | 1 961 | 2 087 | 1 996 | 1 697 |
| Driftsresultat | 393 | 555 | 489 | 350 | 88 | 188 | −9 | 671 |
| EBITDA | 448 | 267 | 360 | 147 | 692 | |||
| Resultat før skatt | 392 | 557 | 488 | 350 | 88 | 188 | −9 | 671 |
| Årsresultat | 298 | 434 | 406 | 275 | 47 | 141 | −9 | 518 |
| Sum eiendeler | 2 370 | 2 965 | 2 064 | 1 858 | 1 280 | 1 236 | 1 203 | 1 190 |
| Egenkapital | 1 256 | 1 603 | 1 279 | 976 | 701 | 723 | 581 | 618 |
| Gjeld | 1 114 | 1 362 | 785 | 882 | 579 | 513 | 622 | 572 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler2,4 mill. kr
Anleggsmidler8 %183 963 kr
Omløpsmidler92 %2,2 mill. kr
Egenkapital og gjeld2,4 mill. kr
Innskutt egenkapital4 %100 000 kr
Opptjent egenkapital49 %1,2 mill. kr
Kortsiktig gjeld47 %1,1 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 4 031 | 4 940 |
| Sum driftskostnader | 3 638 | 4 385 |
| Lønnskostnader | 1 155 | 1 111 |
| Driftsresultat | 393 | 555 |
| Finansinntekter | 0 | 1 |
| Finanskostnader | 1 | 0 |
| Netto finans | −1 | 1 |
| Resultat før skatt | 392 | 557 |
| Årsresultat | 298 | 434 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 9,8 % | 11,2 % | 11,9 % |
| Egenkapitalandel | 53 % | 54,1 % | 62 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,96 | 1,96 | 2,12 |
| Totalkapitalrentabilitet | 14,7 % | 22,1 % | 24,9 % |
Roller
Nå · 4 · Tidligere · 1
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Tom Edmund Pedersen | 1964 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Inger-Lise Røstadli | 1966 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Inter-Data AS | |
| Regnskapsfører | Enora AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Regnskapsfører | Bdo AS | til 02.12.2025 |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Til Invest AS | 100 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetP2 Bygg AS820 862 392
- Forretningsadresse
- Stenrødveien 58, 1784 Halden
Underenheter1
- Sted
- Halden
Historikk
13 hendelser siden 2018
- 2026
Omsetningen falt
4 940 467 kr → 4 030 953 kr
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3001 Halden → 3101 Halden
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Rokkeveien 28B, 1779 Halden → Stenrødveien 58, 1784 Halden
Hele kunngjøringen
Endring av forretningsadresse
Kommune 0101 Halden → 3001 Halden
Hele kunngjøringen
- 2019
- 2018
Registrert i Enhetsregisteret
Hele kunngjøringen
Lignende bedrifter
Byggentreprenører i Halden, nærmest i omsetning
Byggmester Roer AS4,1 mill. kromsetning 2025ASByggmester Magne Holt AS3,8 mill. kromsetning 2025ASAbc Partner-Bygg AS4,4 mill. kromsetning 2025ASTømrerfirma Bjerke & Utvær AS4,6 mill. kromsetning 2025ASHP Holm Bygg & Tømrermester AS4,7 mill. kromsetning 20256ansatteASFREDRIKSTEN CAMPING Per Morten Støtzer5,2 mill. kromsetning 2021ENKRøed Bygg & Vedlikehold AS2,7 mill. kromsetning 2025ASTømrerfirma Christer Wang AS2,7 mill. kromsetning 2025AS
Byggentreprenører i HaldenAlle selskaper i Halden