Jara Invest AS
Aktiv- Org.nr.820 026 322
- Aksjeselskap
- Holding- og investeringsselskaper
- Trondheim
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Flyttet
Jara Invest AS er et aksjeselskap i Trondheim, stiftet 4. september 2017. Selskapet driver med andre egeninvesteringsselskaper. Styrets leder er Merethe Otelie Eide Gotaas.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2017–2025
Siste hendelser
- Ny adresse · Bukkvollan 8, 7020 TRONDHEIM → Bratsbergvegen 54 C Bratsbergvegen 54C, 7037 TRONDHEIM
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
- Godkjent mellombalanse · Årsregnskap for 2023
Lignende bedrifter
Holding- og investeringsselskaper i Trondheim, nærmest i omsetning
- Guell ASHolding- og investeringsselskaper · Trondheim0 kromsetning 2025
- Andreas Denstad Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Trondheim0 kromsetning 2025
- Johnsen-Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Trondheim0 kromsetning 2025
- Farboss ASHolding- og investeringsselskaper · Klæbu, Trondheim0 kromsetning 2025
- Nicholas 07 ASHolding- og investeringsselskaper · Flatåsen, Trondheim0 kromsetning 2025
- Rije Holding ASHolding- og investeringsselskaper · Ranheim, Trondheim0 kromsetning 2025
- Exactpay Capital Management ASHolding- og investeringsselskaper · Trondheim0 kromsetning 2025
- Mek Invest ASHolding- og investeringsselskaper · Charlottenlund, Trondheim0 kromsetning 2025
Omsetning 2017–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| −10 | −22 | −1 | −8 | −21 | −87 | |
| Resultat før skatt | −10 | −22 | 397 | 1 260 | −21 | 482 |
| −10 | −22 | 397 | 1 260 | −21 | 482 | |
| 0 | 0 | 0 | ||||
| Balanse | ||||||
| 570 | 280 | 346 | 1 549 | 287 | 749 | |
| 270 | 280 | 344 | 1 547 | 287 | 309 | |
| 300 | 0 | 2 | 2 | 0 | 440 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Egenkapitalandel | 47,3 % | 100 % | 99,4 % | 99,9 % | 100 % | 41,3 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,05 | 137,21 | 646,5 | 1,29 | ||
| Totalkapitalrentabilitet | −2,4 % | −6,9 % | 41,9 % | 137,3 % | −4,1 % | 89,6 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler569 541 kr
Anleggsmidler97 %553 467 kr
Omløpsmidler3 %16 074 kr
Egenkapital og gjeld569 541 kr
Innskutt egenkapital53 %300 877 kr
Opptjent egenkapital−6 %−31 336 kr
Kortsiktig gjeld53 %300 000 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 10 | 22 |
| Lønnskostnader | 0 | 10 |
| Driftsresultat | −10 | −22 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 0 | 0 |
| Netto finans | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −10 | −22 |
| Årsresultat | −10 | −22 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Merethe Otelie Eide Gotaas | 1973 | |
| Styremedlem | Carl Ivar Gotaas | 1963 | |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Carl Ivar Gotaas (født 1963) | 300 877 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetJara Invest AS820 026 322
- Forretningsadresse
- Bratsbergvegen 54 C, Bratsbergvegen 54C, 7037 Trondheim
Underenheter1
- Sted
- Trondheim
Historikk
14 hendelser siden 2017
- 2026
Ny adresse
Bukkvollan 8, 7020 TRONDHEIM → Bratsbergvegen 54 C Bratsbergvegen 54C, 7037 TRONDHEIM
Hele kunngjøringen
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019