SH Montasjeteknikk AS
SH Montasjeteknikk AS er et aksjeselskap i Auli i Nes, stiftet 21. februar 2017. Selskapet driver med engroshandel med maskiner og utstyr ellers. Daglig leder er Stian Hildeng, og styrets leder er Stian Hildeng.
Fakta om SH Montasjeteknikk AS
- Daglig leder
- Stian Hildeng (f. 1984)
- Styreleder
- Stian Hildeng (f. 1984)
- Stiftet
- Kommune
- Nes
- Største eiere (2025)
- Stian Hildeng100 %
Regnskap og nøkkeltall
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 5 622 | 3 660 |
| Driftsresultat | 1 332 | −1 716 |
| Resultat før skatt | 1 226 | −2 084 |
| Årsresultat | 1 226 | −2 084 |
| Sum eiendeler | 1 783 | 1 971 |
| Egenkapital | 207 | −1 019 |
| Gjeld | 1 576 | 2 990 |
Hva som har skjedd
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Endring av forretningsadresse · Ileveien 8, 1960 Løken → Nedre Hagaveg 867, 1929 Auli
- Nye vedtekter · Endring av vedtektsdato
Konsernstruktur
Morselskap for 1 datterselskap.
Offisiell foretaksinformasjon
Salg av renholdsmaskiner, kjemi og diverse utstyr, service og montering av renholdsmaskiner og industrielle maskiner. Renhold av bygninger utvendig, renhold innvendig for privat og næring.
- Juridisk navn
- SH MONTASJETEKNIKK AS
- Org.nr.
- 818 669 372
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 21.02.2017
- Registrert
- 07.03.2017
- Bransje
- Engroshandel med maskiner og utstyr ellers 46.640
- Daglig leder
- Stian Hildeng (f. 1984)
- Ansatte
- Under 5 ansatte
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- Nedre Hagaveg 867, 1929 AuliÅpne i kart
- Kommune
- Nes
- Status
- Aktiv
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 5 622 | 3 660 | 4 514 | 6 716 | 3 711 | 4 766 | 4 017 | 4 079 | 2 291 |
| Driftsresultat | 1 332 | −1 716 | −776 | 1 535 | −50 | 851 | 668 | 1 103 | 1 097 |
| EBITDA | 1 884 | 131 | 934 | 735 | 1 138 | 1 100 | |||
| Resultat før skatt | 1 226 | −2 084 | −852 | 1 500 | −55 | 862 | 671 | 1 103 | 1 097 |
| Årsresultat | 1 226 | −2 084 | −852 | 1 150 | −43 | 672 | 523 | 850 | 834 |
| Sum eiendeler | 1 783 | 1 971 | 3 361 | 4 525 | 2 440 | 2 433 | 1 867 | 2 353 | 1 629 |
| Egenkapital | 207 | −1 019 | 1 065 | 2 517 | 1 367 | 1 410 | 737 | 1 714 | 864 |
| Gjeld | 1 576 | 2 990 | 2 297 | 2 008 | 1 072 | 1 023 | 1 130 | 638 | 764 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 5 622 | 3 660 |
| Sum driftskostnader | 4 290 | 5 376 |
| Lønnskostnader | 2 226 | 2 770 |
| Driftsresultat | 1 332 | −1 716 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 106 | 368 |
| Netto finans | −106 | −368 |
| Resultat før skatt | 1 226 | −2 084 |
| Årsresultat | 1 226 | −2 084 |
Nøkkeltall
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | 23,7 % | −46,9 % | −17,2 % |
| Egenkapitalandel | 11,6 % | −51,7 % | 31,7 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,7 | 0,21 | 1,63 |
| Totalkapitalrentabilitet | 71 % | −64,4 % | −19,7 % |
Roller
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Stian Hildeng | 1984 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Stian Hildeng | 1984 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Revisor | Robert Ler Revisjon AS | |
| Regnskapsfører | Lørenskog Regnskap AS |
Aksjonærer
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Stian Hildeng (født 1984) | 100 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
- Forretningsadresse
- Nedre Hagaveg 867, 1929 Auli
- Sted
- Auli
Historikk
- 2026
- 2025
Endring av forretningsadresse
Ileveien 8, 1960 Løken → Nedre Hagaveg 867, 1929 Auli
Hele kunngjøringen
Endring av formål
Formål: Salg av renholdsmaskiner, kjemi og diverse utstyr, service og montering av renholdsmaskiner og industrielle maskiner. Renhold av bygninger utvendig, renhold innvendig for privat og næring.
Hele kunngjøringen
- 2024
Endring av formål
Formål: Investering i aksjer, selskaper og selskapsandeler samt administrasjon av datterselskaper.
Hele kunngjøringen
Endring av forretningsadresse
Kommune 3026 Aurskog-Høland → 3226 Aurskog-Høland
Hele kunngjøringen
- 2023
Varsel om tvangsoppløsning
Hele kunngjøringen
- 2022
- 2021