Pure Intention AS
Org.nr. 818 307 462AksjeselskapBedriftsrådgivningBedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivningAktiv
Underhaugsveien 30C, 1358 Jar
Pure Intention AS er et aksjeselskap i Jar i Bærum, stiftet 31. oktober 2016. Selskapet driver med bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning. Daglig leder er Tracey Annette Drabløs, og styrets leder er Tracey Annette Drabløs.
Fakta om Pure Intention AS
- Daglig leder
- Tracey Annette Drabløs (f. 1969)
- Styreleder
- Tracey Annette Drabløs (f. 1969)
- Stiftet
- Bransje
- Bedriftsrådgivning i Bærum
- Kommune
- Bærum
- Største eiere (2025)
- Bjørn Ove Kent Drabløs50 %
- Tracey Annette Drabløs50 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning2,7 mill. kr+22,9 % mot 2024
Driftsresultat−41 278 kr+82,1 % mot 2024
Årsresultat−61 318 kr+76,5 % mot 2024
Egenkapital−246 156 kr−33,2 % mot 2024
AnsatteUnder 5
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 725 | 2 216 |
| Driftsresultat | −41 | −230 |
| Resultat før skatt | −61 | −260 |
| Årsresultat | −61 | −260 |
| Sum eiendeler | 666 | 585 |
| Egenkapital | −246 | −185 |
| Gjeld | 913 | 770 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Omsetningen økte · 2 216 325 kr → 2 724 619 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2024
- Godkjent årsregnskap · Årsregnskap for 2023
Verdt å merke seg
- Negativ egenkapital i 2025: −246 156 kr
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Rådgivning og forretningsutvikling, investeringer i andre selskaper og annen tilhørende virksomhet.
- Juridisk navn
- PURE INTENTION AS
- Org.nr.
- 818 307 462
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 31.10.2016
- Registrert
- 03.01.2017
- Bransje
- Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning 70.200
- Daglig leder
- Tracey Annette Drabløs (f. 1969)
- Ansatte
- Under 5 ansatte
- Aksjekapital
- 30 000 kr
- Forretningsadresse
- Underhaugsveien 30C, 1358 JarÅpne i kart
- Kommune
- Bærum
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 725 | 2 216 | 1 534 | 375 | 724 | 2 | 19 | 43 | 69 |
| Driftsresultat | −41 | −230 | −141 | 16 | 310 | −11 | −11 | 5 | −27 |
| EBITDA | −27 | ||||||||
| Resultat før skatt | −61 | −260 | −175 | 16 | 311 | −11 | −11 | 5 | −27 |
| Årsresultat | −61 | −260 | −175 | 12 | 252 | −11 | −11 | 5 | −27 |
| Sum eiendeler | 666 | 585 | 572 | 489 | 371 | 24 | 30 | 42 | 40 |
| Egenkapital | −246 | −185 | 75 | 250 | 238 | −14 | −3 | 8 | 3 |
| Gjeld | 913 | 770 | 496 | 239 | 132 | 38 | 33 | 34 | 37 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler666 385 kr
Anleggsmidler39 %263 152 kr
Omløpsmidler61 %403 233 kr
Egenkapital og gjeld666 385 kr
Innskutt egenkapital5 %30 000 kr
Opptjent egenkapital−41 %−276 156 kr
Kortsiktig gjeld137 %912 542 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 2 725 | 2 216 |
| Sum driftskostnader | 2 766 | 2 447 |
| Lønnskostnader | 1 694 | 1 845 |
| Driftsresultat | −41 | −230 |
| Finansinntekter | 22 | 39 |
| Finanskostnader | 42 | 69 |
| Netto finans | −20 | −30 |
| Resultat før skatt | −61 | −260 |
| Årsresultat | −61 | −260 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | −1,5 % | −10,4 % | −9,2 % |
| Egenkapitalandel | −36,9 % | −31,6 % | 13,2 % |
| Likviditetsgrad 1 | 0,44 | 0,76 | 1,15 |
| Totalkapitalrentabilitet | −3 % | −33,1 % | −26,4 % |
Roller
Nå · 3
Ledelse
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Daglig leder | Tracey Annette Drabløs | 1969 |
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Tracey Annette Drabløs | 1969 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Regnskapsfører | Jek Regnskap AS |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Bjørn Ove Kent Drabløs (født 1967) | 1 000 | |
| Tracey Annette Drabløs (født 1969) | 1 000 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetPure Intention AS818 307 462
- Forretningsadresse
- Underhaugsveien 30C, 1358 Jar
Underenheter1
- Sted
- Jar
Historikk
17 hendelser siden 2016
- 2026
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3024 Bærum → 3201 Bærum
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
Endring av formål
Formål: Rådgivning og forretningsutvikling, investeringer i andre selskaper og annen tilhørende virksomhet.
Hele kunngjøringen
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 0219 Bærum → 3024 Bærum
Hele kunngjøringen
- 2019
- 2018
Lignende bedrifter
Bedriftsrådgivning i Bærum, nærmest i omsetning
Finance Resources KSL AS2,8 mill. kromsetning 2025ASCarpa AS2,8 mill. kromsetning 2025ASSiver AS2,6 mill. kromsetning 2025ASTLT Leadership AS2,6 mill. kromsetning 2025ASVirke Forsikring AS2,8 mill. kromsetning 2025ASTschudi Ship Management AS2,8 mill. kromsetning 2025ASHorgi Holding AS2,8 mill. kromsetning 2025ASRieve Holding AS2,8 mill. kromsetning 2025AS
Bedriftsrådgivning i BærumAlle selskaper i Bærum