PSB In-Vest AS
Aktiv- Org.nr.818 020 082
- Aksjeselskap
- Agentur- og engroshandel
- Lillestrøm
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Kapitalendring
- Nye vedtekter
PSB In-Vest AS er et aksjeselskap i Frogner i Lillestrøm, stiftet 5. september 2016. Selskapet driver med uspesifisert engroshandel. Styrets leder er Marius Ferstad.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Ny aksjekapital · 793 926 kr → 947 714 kr
- Nye vedtekter · Vedtektsdato
- Nytt årsregnskap · 2025
- Nye vedtekter · Vedtektsdato
- Endring av kapital · Kapital 728 017 kr → 793 926 kr
Lignende bedrifter
Agentur- og engroshandel i Lillestrøm, nærmest i omsetning
- Abacus Norge ASAgentur- og engroshandel · Strømmen, Lillestrøm4,3 mill. kromsetning 2025
- Nordic Pro Tech ASAgentur- og engroshandel · Skedsmokorset, Lillestrøm4,2 mill. kromsetning 2025
- Techpro ASAgentur- og engroshandel · Lillestrøm4,1 mill. kromsetning 2025
- Medi-Tools ASAgentur- og engroshandel · Skedsmokorset, Lillestrøm4,5 mill. kromsetning 2025
- Alpma ASAgentur- og engroshandel · Blaker, Lillestrøm4,6 mill. kromsetning 2025
- Nirak Eiendommer ASAgentur- og engroshandel · Skedsmokorset, Lillestrøm3,9 mill. kromsetning 2025
- Keune Haircosmetics Norway ASAgentur- og engroshandel · Lillestrøm4,7 mill. kromsetning 2025
- Ip Kameratene ASAgentur- og engroshandel · Skjetten, Lillestrøm3,7 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 4 255 | 0 | 0 | 0 | |||
| −503 | −512 | −146 | −34 | −31 | −55 | |
| Resultat før skatt | −999 | −1 422 | −9 116 | −1 858 | −33 | −55 |
| −999 | −1 422 | −9 116 | −1 858 | −33 | −55 | |
| Balanse | ||||||
| 47 673 | 38 581 | 30 642 | 22 087 | 19 531 | 19 558 | |
| 46 505 | 7 727 | 2 649 | 10 765 | 6 623 | 6 657 | |
| 1 168 | 30 854 | 27 993 | 11 322 | 12 908 | 12 901 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −11,8 % | |||||
| Egenkapitalandel | 97,6 % | 20 % | 8,7 % | 48,7 % | 33,9 % | 34 % |
| Likviditetsgrad 1 | 2,88 | 0,44 | 0,29 | 113,53 | 43,06 | 69 |
| Totalkapitalrentabilitet | −0,1 % | 1,3 % | 0,8 % | 2,7 % | −0,2 % | −0,3 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler48 mill. kr
Anleggsmidler93 %44 mill. kr
Omløpsmidler7 %3,4 mill. kr
Egenkapital og gjeld48 mill. kr
Innskutt egenkapital100 %48 mill. kr
Opptjent egenkapital−2 %−998 869 kr
Kortsiktig gjeld2 %1,2 mill. kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 4 255 | |
| Sum driftskostnader | 4 757 | 512 |
| Lønnskostnader | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −503 | −512 |
| Finansinntekter | 451 | 962 |
| Finanskostnader | 947 | 1 872 |
| Netto finans | −496 | −910 |
| Resultat før skatt | −999 | −1 422 |
| Årsresultat | −999 | −1 422 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Styret | |||
| Styrets leder | Marius Ferstad | 1978 | |
| Styremedlem | Steinar Mathisen | 1968 | |
| Styremedlem | Per Einar Bakke | 1965 | |
| Styremedlem | Niels Van Wijk | 1989 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | Eira Revisjon & Rådgivning AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Mathisen-Invest AS | 226 253 | |
| Sac Holding AS | 211 306 | |
| Tom Nygren (født 1965) | 26 821 |
Endringer 2024–2025
| Aksjonær | Endring | Aksjer |
|---|---|---|
| Mathisen-Invest AS | Økte | 56 977 → 226 253 |
| Sac Holding AS | Økte | 56 976 → 211 306 |
| Tom Nygren | Økte | 12 661 → 26 821 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Konsernstruktur
- PSB In-Vest AS
Historikk
54 hendelser siden 2016
- 2026