M Projects AS
Aktiv- Org.nr.817 753 442
- Aksjeselskap
- Fotografer
- Nordre Follo
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
M Projects AS er et aksjeselskap i Ski i Nordre Follo, stiftet 29. august 2016. Selskapet driver med fotografvirksomhet. Daglig leder er Markus Bratlie, og styrets leder er Markus Bratlie.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2017–2025
Siste hendelser
- Omsetningen falt · 182 954 kr → 61 377 kr
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Omsetningen økte · 118 199 kr → 182 954 kr
- Nytt årsregnskap · 2023 → 2024
- Nytt årsregnskap · 2022 → 2023
Verdt å merke seg
- Omsetningen falt 66,5 % i 2025
Lignende bedrifter
Fotografer i Nordre Follo, nærmest i omsetning
- Morna Holding ASFotografer · Siggerud, Nordre Follo0 kromsetning 2025
- Simone Naumann Photography ASFotografer · Langhus, Nordre Follo733 520 kromsetning 2025
- Brox Foto ASFotografer · Sofiemyr, Nordre Follo1,1 mill. kromsetning 2025
- Fotograf Gina Englund ASFotografer · Ski, Nordre Follo1,1 mill. kromsetning 2025
- Fotograf Svein Brimi ASFotografer · Ski, Nordre Follo1,5 mill. kromsetning 2025
- Fotograf Anne Andersen ASFotografer · Siggerud, Nordre Follo2,3 mill. kromsetning 2025
- Studio Oslo ASFotografer · Sofiemyr, Nordre Follo8 mill. kromsetning 2025
Omsetning 2017–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 61 | 183 | 118 | 82 | 207 | 53 | |
| −10 | −32 | −116 | −78 | 173 | 36 | |
| EBITDA | 36 | |||||
| Resultat før skatt | −18 | −11 | −116 | −78 | 173 | 314 |
| −18 | −11 | −91 | −78 | 148 | 314 | |
| 0 | 0 | 0 | ||||
| Balanse | ||||||
| 75 | 260 | 434 | 512 | 609 | 382 | |
| 63 | 81 | 207 | 298 | 376 | 229 | |
| 12 | 179 | 227 | 214 | 233 | 153 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −15,7 % | −17,8 % | −98,1 % | −95,1 % | 83,6 % | 67,9 % |
| Egenkapitalandel | 83,8 % | 31,2 % | 47,7 % | 58,2 % | 61,7 % | 60 % |
| Likviditetsgrad 1 | 3,97 | 1,42 | 0,21 | 0,62 | 0,98 | 0,01 |
| Totalkapitalrentabilitet | 6,7 % | −3,2 % | −24,4 % | −13,9 % | 34,9 % | 154,5 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler74 922 kr
Anleggsmidler36 %26 800 kr
Omløpsmidler64 %48 122 kr
Egenkapital og gjeld74 922 kr
Innskutt egenkapital40 %30 000 kr
Opptjent egenkapital44 %32 808 kr
Kortsiktig gjeld16 %12 114 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 61 | 183 |
| Sum driftskostnader | 71 | 215 |
| Lønnskostnader | 5 | −3 |
| Driftsresultat | −10 | −32 |
| Finansinntekter | 21 | 21 |
| Finanskostnader | 29 | 0 |
| Netto finans | −8 | 21 |
| Resultat før skatt | −18 | −11 |
| Årsresultat | −18 | −11 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Markus Bratlie | 1993 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Markus Bratlie | 1993 | |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Markus Bratlie (født 1993) | 100 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetM Projects AS817 753 442
- Forretningsadresse
- Ellingsrudveien 30A, 1424 Ski
Underenheter1
- Sted
- Ilseng
Historikk
15 hendelser siden 2016
- 2026
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3020 Nordre Follo → 3207 Nordre Follo
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
Endring av forretningsadresse
Brynsvegen 356, 2344 Ilseng → Ellingsrudveien 30A, 1424 Ski
Hele kunngjøringen
- 2021