N. Munkhaugen Holding AS
Aktiv- Org.nr.815 783 352
- Aksjeselskap
- Idrett og trening
- Melhus
- Registrert i MVA-registeret
- Registrert i Foretaksregisteret
- Ny revisor
N. Munkhaugen Holding AS er et aksjeselskap i Melhus, stiftet 15. mai 2015. Selskapet driver med sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted. Daglig leder er Heidi Munkhaugen Selvaag, og styrets leder er Nils Johan Munkhaugen.
Nøkkeltall 2025
Omsetning 2016–2025
Siste hendelser
- Ny revisor · E.K. REVISJON AS → BDO AS
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025 · Omsetningen økte 5 958 909 kr → 7 084 325 kr
- Nytt styremedlem · Nils Johan Munkhaugen
- Nytt styremedlem · Nils Johan Munkhaugen
- Styremedlem gikk ut · Nils Johan Munkhaugen
Lignende bedrifter
Idrett og trening i Melhus, nærmest i omsetning
- Stall Øysand ASIdrett og trening · Melhus2,6 mill. kromsetning 2025
- VLW Racing ASIdrett og trening · Melhus2,3 mill. kromsetning 2025
- Maxform ASIdrett og trening · Lundamo, Melhus2,3 mill. kromsetning 2025
- Flå IdrettslagIdrett og trening · Ler, Melhus1,8 mill. kromsetning 2023
- Fortem Gruppen ASIdrett og trening · Melhus1,1 mill. kromsetning 2025
- Gauldal Arena ASIdrett og trening · Melhus837 450 kromsetning 2025
- VMM ASIdrett og trening · Klæbu, Melhus323 904 kromsetning 2025
- Ringen Motorsport ASIdrett og trening · Gimse, Melhus32 000 kromsetning 2025
Omsetning 2016–2025
Resultat og balanse
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultat | ||||||
| 7 084 | 5 959 | 4 934 | 3 267 | 1 521 | ||
| −2 484 | −5 568 | −4 210 | 939 | −992 | −6 974 | |
| EBITDA | 1 980 | −514 | ||||
| Resultat før skatt | 9 968 | 6 945 | 23 864 | 44 850 | 9 211 | 12 691 |
| 9 968 | 6 945 | 23 864 | 44 740 | 9 361 | 12 570 | |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Balanse | ||||||
| 61 613 | 61 699 | 61 983 | 69 852 | 36 988 | 40 929 | |
| 57 870 | 61 402 | 61 357 | 69 510 | 35 895 | 34 534 | |
| 3 743 | 297 | 626 | 342 | 1 093 | 6 395 | |
| Nøkkeltall (beregnet) | ||||||
| Driftsmargin | −35,1 % | −93,4 % | −85,3 % | 28,7 % | −65,2 % | |
| Egenkapitalandel | 93,9 % | 99,5 % | 99 % | 99,5 % | 97 % | 84,4 % |
| Likviditetsgrad 1 | 94,23 | 167,72 | 79,54 | 178,12 | 23,96 | 6,44 |
| Totalkapitalrentabilitet | 16,8 % | 11,2 % | 36,2 % | 84 % | 23,7 % | 32,3 % |
Nøkkeltallene er regnet ut av oss fra tallene i årsregnskapet.
Detaljer for ett år
Balanse 2025
Eiendeler62 mill. kr
Anleggsmidler32 %20 mill. kr
Omløpsmidler68 %42 mill. kr
Egenkapital og gjeld62 mill. kr
Innskutt egenkapital0 %130 072 kr
Opptjent egenkapital94 %58 mill. kr
Langsiktig gjeld5 %3,3 mill. kr
Kortsiktig gjeld1 %443 494 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 7 084 | 5 959 |
| Sum driftskostnader | 9 569 | 11 527 |
| Driftsresultat | −2 484 | −5 568 |
| Finansinntekter | 12 853 | 12 521 |
| Finanskostnader | 401 | 8 |
| Netto finans | 12 452 | 12 513 |
| Resultat før skatt | 9 968 | 6 945 |
| Årsresultat | 9 968 | 6 945 |
Roller
| Rolle | Navn | Født | Siden |
|---|---|---|---|
| Ledelse | |||
| Daglig leder | Heidi Munkhaugen Selvaag | 1969 | |
| Styret | |||
| Styrets leder | Nils Johan Munkhaugen | 1946 | |
| Revisor og regnskapsfører | |||
| Revisor | Bdo AS | ||
| Regnskapsfører | Melhus Regnskap AS | ||
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Nils Johan Munkhaugen (født 1946) | 932 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Enheter
HovedenhetN. Munkhaugen Holding AS815 783 352
- Forretningsadresse
- Åsvegen 90, 7224 Melhus
Underenheter1
- Sted
- Melhus
Historikk
23 hendelser siden 2015
- 2026
Nytt årsregnskap
2024 → 2025 · Omsetningen økte 5 958 909 kr → 7 084 325 kr
Hele kunngjøringen
Nytt styremedlem
Nils Johan Munkhaugen
Nytt styremedlem
Nils Johan Munkhaugen
Styremedlem gikk ut
Nils Johan Munkhaugen
- 2025
Nytt årsregnskap
2023 → 2024 · Omsetningen økte 4 934 017 kr → 5 958 909 kr
Hele kunngjøringen
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021