Syningen Invest AS
Valdresvegen 489, 3550 Gol
Syningen Invest AS er et aksjeselskap i Gol, stiftet 7. februar 2015. Selskapet driver med oppføring av bygninger. Styrets leder er Tor Haugstad.
Fakta om Syningen Invest AS
- Styreleder
- Tor Haugstad (f. 1968)
- Stiftet
- Bransje
- Byggentreprenører i Gol
- Kommune
- Gol
- Største eiere (2025)
- Tor Haugstad100 %
Regnskap og nøkkeltall
Omsetning0 kr0 kr mot 2024
Driftsresultat−43 554 kr−5,8 % mot 2024
Årsresultat1,1 mill. kr−27,2 % mot 2024
Egenkapital14 mill. kr+6,3 % mot 2024
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −44 | −41 |
| Resultat før skatt | 1 209 | 1 566 |
| Årsresultat | 1 097 | 1 508 |
| Sum eiendeler | 14 149 | 12 843 |
| Egenkapital | 13 503 | 12 707 |
| Gjeld | 645 | 136 |
Regnskapsregisteret, årsregnskap 2025
Hva som har skjedd
- Nytt årsregnskap · 2024 → 2025
- Ny styreleder · Tor Haugstad
- Ny styreleder · Tor Haugstad
- Styremedlem gikk ut · Tor Haugstad
Konsernstruktur
Morselskap for 2 datterselskaper.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025
Offisiell foretaksinformasjon
Vedtektsfestet formål
Investeringsvirksomhet. Kjøp og salg av fast eiendom. Annen økonomisk virksomhet naturlig relatert til dette.
- Juridisk navn
- SYNINGEN INVEST AS
- Org.nr.
- 815 233 352
- Selskapsform
- Aksjeselskap
- Stiftet
- 07.02.2015
- Registrert
- 14.04.2015
- Bransje
- Oppføring av bygninger 41.000
- Aksjekapital
- 60 000 kr
- Forretningsadresse
- Valdresvegen 489, 3550 GolÅpne i kart
- Kommune
- Gol
- Status
- Aktiv
Registrert i
- Foretaksregisteret
- MVA-registeret
- Frivillighetsregisteret
- Stiftelsesregisteret
Regnskap
Alle år
Beløp i 1 000 kr| Regnskapslinje | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 586 | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −44 | −41 | −31 | −32 | −32 | −22 | −33 | −39 | −13 | −9 |
| EBITDA | −13 | −9 | ||||||||
| Resultat før skatt | 1 209 | 1 566 | 2 348 | 1 357 | 2 593 | 1 631 | 18 | 559 | 48 | 54 |
| Årsresultat | 1 097 | 1 508 | 2 309 | 1 324 | 2 593 | 1 624 | 15 | 545 | 36 | 41 |
| Sum eiendeler | 14 149 | 12 843 | 11 580 | 9 475 | 9 576 | 7 386 | 4 553 | 5 163 | 5 135 | 3 787 |
| Egenkapital | 13 503 | 12 707 | 11 199 | 9 190 | 7 866 | 5 273 | 4 249 | 4 534 | 4 589 | 3 176 |
| Gjeld | 645 | 136 | 380 | 285 | 1 709 | 2 114 | 304 | 630 | 547 | 611 |
Balanse over tid
Årsregnskap 2025
Balanse 2025
Eiendeler14 mill. kr
Anleggsmidler81 %12 mill. kr
Omløpsmidler19 %2,6 mill. kr
Egenkapital og gjeld14 mill. kr
Innskutt egenkapital0 %60 000 kr
Opptjent egenkapital95 %13 mill. kr
Langsiktig gjeld0 %0 kr
Kortsiktig gjeld5 %645 167 kr
Resultatdetaljer 2025
| Beløp i 1 000 kr | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Sum driftsinntekter | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 44 | 41 |
| Driftsresultat | −44 | −41 |
| Finansinntekter | 0 | 0 |
| Finanskostnader | 0 | 0 |
| Netto finans | 1 252 | 1 607 |
| Resultat før skatt | 1 209 | 1 566 |
| Årsresultat | 1 097 | 1 508 |
Nøkkeltall
beregnet
| Nøkkeltall | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsmargin | |||
| Egenkapitalandel | 95,4 % | 98,9 % | 96,7 % |
| Likviditetsgrad 1 | 4,1 | 28,58 | 18,6 |
| Totalkapitalrentabilitet | 9 % | 12,8 % | 22,3 % |
Roller
Nå · 3 · Tidligere · 1
Styret
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Styrets leder | Tor Haugstad | 1968 |
Revisor og regnskapsfører
| Rolle | Navn | Født |
|---|---|---|
| Revisor | Økoservice AS | |
| Regnskapsfører | Hallingdal Økonomiservice AS |
Tidligere roller
| Rolle | Navn | Født | Periode |
|---|---|---|---|
| Kontaktperson | Tor Haugstad | 1968 | til 08.03.2026 |
Aksjonærer
per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| Tor Haugstad (født 1968) | 30 |
Aksjonærregisteret mangler 2020.
Aksjonærregisteret (Skatteetaten), 2025Organisasjon
Konsernstruktur
- Syningen Invest AS
Historikk
22 hendelser siden 2015
- 2026
Ny styreleder
Tor Haugstad
Ny styreleder
Tor Haugstad
Styremedlem gikk ut
Tor Haugstad
Styremedlem gikk ut
Tor Haugstad
- 2025
- 2024
Endring av forretningsadresse
Kommune 3041 Gol → 3324 Gol
Hele kunngjøringen
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
Endring av forretningsadresse
Kommune 0617 Gol → 3041 Gol
Hele kunngjøringen
- 2019
- 2018
Lignende bedrifter
Byggentreprenører i Gol, nærmest i omsetning
Nordic Machine AS0 kromsetning 2025ASHyttebygg123 NUF0 kromsetning 2025NUFT.I.B. Holding AS1 mill. kromsetning 2025ASBie Bygg AS1,7 mill. kromsetning 2025ASJacobsen Utleie og Tjenester AS1,8 mill. kromsetning 2025ASBjørnebråten Bygg AS2 mill. kromsetning 2025ASBrenno Bygg AS2 mill. kromsetning 2025ASLiahagen Invest AS2,2 mill. kromsetning 2025AS
Byggentreprenører i GolAlle selskaper i Gol